titulní obrázek

Kiumbové aneb Tajuplný balík z Afriky

Hra Radky Lomičkové a Jakuba Těšínského

Základní informace

Jedinečný charitativní projekt, na kterém jsme se mohli podílet!

Kiumbové - svahilsky bytost - jsou nejstarší bytosti na světě, které pomáhají udržovat rovnováhu v přírodě. V přiložené knize příběhů se dozvíte o původu Kiumbů. Vypráví i o dobrodružstvích, která zažijí s dvěma českými dětmi, Márinkou a Vénou. Aby se dětem lépe četla, je část příběhu vyprávěna komiksovou formou.

Hodně zábavy si užijete i při hraní Kiumbiády, oblíbené hry všech Kiumbů, která děti nenásilně zasvěcuje do základních principů fungování přírody a rozvíjí schopnost spolupráce.

Krabice připomíná balík odněkud z daleka, na krabici je místo pro vepsání adresy dítěte. V každé krabici je ukryto malé překvapení. Figurky Kiumbů jsou vyráběny v Keni, každá je ručně vyřezaná z mastku a nabarvená certifikovanými netoxickými barvami.

Design pro Kiumby vytvořil renomovaný výtvarník a hudebník Maťo Mišík, který je také autorem komiksu a webu. Příběhy napsala Klára Pospíšilová, autory deskové hry jsou Radka Lomičková a Jakub Těšínský. Hudbu ke Kiumbům nazpívaly členky vokální kapely Yellow Sisters.

 Obsah:

 

Veškerý zisk z prodeje hračky i figurek je určen na charitativní projekty sdružení ShineBean v Keni. Figurky můžete koupit i samostatně.

Bližší informace o projektu a činnosti sdružení Shinebean najdete na www.kiumbove.cz a www.shinebean.cz.

Ukázat vše...

Obrázky ze hry

Obrázek 1

Pravidla ke stažení

  • Nejsou k dispozici

Recenze hry

Ukázky videí