titulní obrázek

Stará Blažková - Czech Pub

Hra Josefa Koštíře / Grafika Karel N. Moravec / Ilustrace Prokop Smetana

Základní informace

Originální česká strategická desková hra, která vás přenese do pravé české hospody. Ukaž co v tobě je a pojď pařit! Kdo má největší splávek a s kým to první švihne? Přechlastej všechny a nespadni pod stůl! Přijmi velkou výzvu, která ti zajistí nesmrtelnost a titul carského důstojníka!

Po náročném dni není nic lepšího, než zajít s přáteli na jedno. Popovídat si, svlažit hrdlo a celkově ze sebe setřást všechny chmury. A když se nad ránem vracíte domů, zdá se svět hned veselejší. O to jsou rána krušnější a vaše peněženka vychrtlejší. Abyste se nemuseli poddávat nebezpečným dobrodružstvím v hospodě na vlastní kůži, je tu desková hra Stará Blažková, která vám důvěrně známé prostředí přiblíží tak, jako byste v ní sami seděli. V této hře se snažíte pít zkušeně, ohromit své kamarády a přitom to ustát. Ve hře Stará Blažková se vžijete do role místního opilce ve vaší oblíbené hospůdce. Během hry se předháníte v tom, kdo toho více vypije pomocí karet objednávek a do toho zasahujete hospodskými kartami. Hra končí ve chvíli kdy se hospoda zavírá nebo když se opijete tak, že už vás tu hospodský nestrpí.

Hra vznikla ve spolupráci s firmou Efko v roce 2012.

Důrazně nedoporučujeme skutečně pít tolik alkoholu, kolik spotřebujete ve hře. Někteří z vás by to jistě zvládli, ale je mnohem lepší, když si dokážete opilost sami spočítat podle tabulky, než když vám ji z krve počítají na záchytce.

Samostatné stránky Czech pub/Stará Blažková

Ukázat vše...

Obrázky ze hry

Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 3

Pravidla ke stažení

Recenze hry

  • Není k dispozici